טיפים לטכנאי מחשבים מתחיל

טיפים מטכנאי מחשבים
טיפים מטכנאי מחשבים

רבים שואלים אותי כיצד ניתן לחסוך קריאת שירות לטכנאי מחשבים.

 השאלה מתייחסת הן לשירות טכנאי מחשבים מקוון, והן להזמנת טכנאי מחשבים לאתר הלקוח. התשובה לכך פשוטה .

יש להימנע מהפעלה של תוכנות וקבצים בלתי מזוהים.הימנעו מפתיחת הודעות דואר שנשלחו מכתובות לא מוכרות.  יש להימנע אפילו מפתיחת הודעות המתקבלות מאנשים מוכרים, אך הינן בעלי תוכן מוזר או שהן מכילות חומר שיווקי מוצהר.הדרך הטובה ביותר לחסוך את עלויות טכנאי המחשבים היא בעבודה בטוחה ונכונה מול המחשב. ברגע שהמחשב נדבק במזיקים כלשהם, לדוגמא, ברוגלה וירוס או בתולעת כלשהי, המצב אמנם הינו הפיך במרבית המקרים, אך נדרשת התערבות של טכנאי מחשבים מקצועי היודע את העבודה.במאמר זה ניתן מספר טיפים אשר יועילו בהגנה על מחשבכם האישי ויחסכו מכם את הזמנת טכנאי המחשבים.במידה וכל זה לא עוזר, טכנאי מחשבים מקוון מטעמנו ישמח להעניק לכם שירות מקצועי ומהיר, בכל עת, בעלויות מינימאליות ומבלי לצאת מהבית.המאמר מחולק לשלושה שלבים:טכנאי מחשבים צעד ראשון – כיצד מומלץ להגן על המחשב האישי.

טכנאי מחשבים צעד שני – כיצד לנקות באופן שוטף את המחשב מקבצים בלתי רצויים.

טכנאי מחשבים צעד שלישי – כיצד לנקות את המחשב מוירוסים, מתולעים וממזיקים אחרים.

1.      כיצד מומלץ להגן על המחשב האישי? קנית מחשב חדש? הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא התקנה של תוכנת אנטי וירוס.קיימות בשוק אינסוף חברות המתמחות בפיתוח תוכנות אנטי וירוס אך רק מעטות מהן באמת יעילות ועושות את עבודתם נאמנה. בכדי לדחות את ביקור טכנאי המחשבים, אנו בא.מ. מחשבים, ממליצים להתעדכן ולגלות איזה אנטי וירוס מוביל בשוק. מומלץ להתעדכן מדי מספר חודשים. בכך תביאו את מחשבכם האישי למצב בו הוא מוגן מבחינת וירוסים בצורה אופטימאלית.

 כרגע אנו ממליצים בחום על אנטי וירוס העונה לשם 32 NOD  אשר מבצע את עבודתו נאמנה. אין צורך בהתערבות מצד המשתמש והפגיעה בביצועי המחשב הינה מינימאלית.32 NOD ניתן להשגה אצלנו במחיר המומלץ לצרכן ע”י יצרנית התוכנה. מחפש אנטי וירוס חינמי ללא עלויות?תוכלו להוריד אנטי וירוס AVG FREE EDITION אשר נותן מענה לא רע. את התוכנה ניתן להוריד מאתר החברה עכשיו כשהמחשב שלכם מוגן באמצעות אנטי וירוס אפשר להתחיל לחקור את עולם האינטרנט ביתר שאת. שימו לב: הבסיס למניעת כניסה של מזיקים, וכתוצאה מכך להתעוררות הצורך בשירותו של טכנאי מחשבים, הוא כניסה לאתרים אמינים והפעלת קבצים מזוהים בלבד. 2.      כיצד לנקות באופן שוטף את המחשב מקבצים בלתי רצויים?

בעת עבודה על המחשב ובעת גלישה לאתרי אינטרנט, לחיפוש חברת קייטרינג חלבי,מתנות מקוריות,  או כל דבר אחר שהינכם מחפשים ברשת, נצברים במחשב קבצים הנקראים COOKIES ו TEMPORARY FILE  . אלה קבצים זמניים, בלתי נחוצים, שמטרתם להאיץ את קצב הגלישה.בין קבצים אלה מתחבאים להם, לעיתים, לא מעט מזיקים שאינם נחוצים למחשבכם. מומלץ לבצע מחיקה של קבצים אלה. קבצים אלה ניתן למחוק באמצעות תוכנה חינמית העונה לשם CCLEANER את התוכנה ניתן להוריד מכאן

3.  כיצד לנקות את המחשב מוירוסים, מתולעים וממזיקים אחרים?

השלב של ניקוי הוירוסים והמזיקים הינו השלב המורכב ביותר. שלב זה דורש מאמץ רב במקרים מסוימים, ולכן לא ניכנס כאן לעובי הקורה. מובאים להלן שני כלים העושים עבודה לא רעה בתחום ואשר יכולים לסייע לכם בעניין זה.              א.  תוכנה בשם ADAWARE הניתנת להורדה מכאן 

  ב. תוכנה בשם SPYBOT SEARCH AND DESTROY הניתנת להורדה מכאן

מומלץ לבצע סריקה באמצעות תוכנות אלו לעיתים קרובות.ככל שתתמידו בביצוע שלושת השלבים המפורטים מעלה, תדחו את הצורך בשירות טכנאי מחשבים.במידה ותזדקקו בכל זאת, להדרכה מורחבת על ידי טכנאי מחשבים מקצועי, נשמח לעזור.ניתן ליצור עמנו קשר וטכנאי מחשבים מוסמך ישמח להנחות אתכם, או באמצעות שירות “טכנאי מחשבים מקוון”, או באמצעות הגעה אליכם ומתן שירות במקום.מקווים שעזרנו לשיפור חווית הגלישה שלכם. 

אודות לטכנולוגיה המתקדמת ויכולתיה המרשימות אנו מציעים מגוון בלתי מוגבל של אפשרויות שירותים ויכולות .

אם יש לכם בקשה לשירות מסוים שאינו מופיע מעלה או כל פניה אחרת נשמח לשמוע ולעזור .

א.מ. מחשבים – טכנאי מחשבים מקוון.