ממהפיכת המידע עד לשירות טכנאי מחשבים מקוון

מהפכת המידע כבר כאן , חיה ובועטת כאילו אין מחר.

נדמה לכאורה כי בלעדיה אין אנו מסוגלים לנהל את שגרת חיינו באופן תקין ואף נסיון לדמיין את חיינו בלעדיה מעלים אצלנו מאין סוג של גיחוך קל על הכלי הכל כך מושרש וטבוע בחיינו בעידן החדש.המצאה זו אמנם נראית לנו כרחוקה שנות אור מאיתנו, אך לא כך הדבר.זאת אודות מהפכת התקשורת הבלתי נתפסת שחלה ברובה בעשור האחרון.מאינטרנט איטי ומקרטע המושתת כולו על תשתית הטלפון הקיים, מודם אנלוגי ומחשב, שכבר אז נראו כשיא הקדמה וכמהפכה הגדולה ביותר, דילגנו לנו בצעדי ענק לעבר עידן חדש, המאפשר כיום אפילו שירות של טכנאי מחשבים מקוון.

כלומר, תיקון מחשבים באמצעות רשת האינטרנט.

כשהיו אלה שגרסו, בתחילת שנות התשעים, כי בעוד עשור נוכל לנהל שיחות ועידה עם עמיתינו מהצד השני של היקום ,שיחות הכוללות וידאו באופן יומיומי וללא צורך בהשקעה רבה, נהגנו להרים גבה, לגחך וללעוג, שכן, דברים כאלה מקסימום רואים בסרטים או באגדות.והנה, כעבור פחות מעשור, שיחות וידאו נמצאת בכיסו ובביתו של כל אחד ואחת מאיתנו.

בין אם ילד, נער, או מבוגר, המהפכה לא פסחה על אף אחד.

דבר דומה חל על מגוון תחומים נוספים כגון שידורי טלוויזיה על גבי רשת האינטרנט או הטלפון הסלולרי, מבזקי חדשות בזמן אמת, והכול במרחק לחיצת כפתור.אלה ועוד רבים אחרים, מתאפשרים אך ורק הודות למהפכה העצומה שחלה בענף התקשורת ושלא פסחה על אף רובד בה.קווי הטלפון הפכו דיגיטאליים , האינטרנט הגיע למהירויות בזק שאינן נתפסות, והפלאפונים נראים כמי שהגיעו מהחלל החיצון.הודות לכל אלה מתאפשרים שירותים כגון: מסע קניות אונליין , תיקון מחשבים ע”י טכנאי מחשבים מקצועי מבלי צורך לדרוש את הגעתו לבית או לעסק, וכל זאת, הודות למהירות תעבורת המידע על גבי רשת האינטרנט, הנגישה לכל אחד ואחת מאיתנו ללא יוצא דופן. תיקון מחשבים באמצעות האינטרנט, נראה כבדיה או כחלום. אך אותו חלום שריר וקיים כאן איתנו, וצפוי להיות אחת מהמהפכות הגדולות ביותר בתחום תחזוקת המחשבים בבית או בעסק.טכנאי מחשביםמקוון / אונליין מסוגל לסייע לך בהתקנה של תוכנות למיניהם. ניתן לתקן תקלות תוכנה, ואין משנה כלל היכן אתה נמצא ברחבי העולם. ניתן אף להדריך אותך שלב שלב במסע הלמידה.טכנאי מחשבים מקוון ישמח לעזור לך להיפטר מכל הוירוסים, רוגלות סוסים טרויאנים וכל מזיק אחר שרק חשב לתקוף את מחשבך .אצלנו בא.מ. מחשבים החלום הוא המציאות ומתן שירות היא דרך חיים .

 

צור קשר עם טכנאי מחשבים מקוון של א.מ. מחשבים ותתחיל לגלוש על גל המידע .

 

 

מרסיפר איתי – א.מ. מחשבים – טכנאי מחשבים מקוון / טכנאי מחשבים אונליין