היתרונות בהזמנת טכנאי מחשבים לבית הלקוח

מהם היתרונות בהזמנת טכנאי מחשבים לבית הלקוח

בטכנולוגיה כמו בטכנולוגיה, קורה לא מעט פעמים שמתעוררות תקלות. אם פתאום באמצע העבודה כבה המחשב, נהיה איטי יותר, אתה לא מצליח להדליקו, נראה לך שחדר אליו ווירוס או אם ברור לך שאירעה בו איזושהיא תקלה שאתה לא מבין מהו מקורה- כנראה שאתה חייב להיעזר בשירותיו של טכנאי מחשבים שיגיע עד לביתך לבדוק את מקור התקלה.

טכנאי עד הבית- למה זה כדאי?

היתרון המרכזי שבהזמנת טכנאי לבית הוא המהירות היחסית שבה יכול המצב לשוב לקדמותו.
בעוד האופציה החלופית- שליחת המחשב למעבדת מחשבים- כרוכה בהמתנה של לפחות 24 שעות עד שניתן יהיה לאסוף את המחשב חזרה לבית, הזמנת טכנאי לא רק שאינה מצריכה מבעל המחשב לצאת מהבית, אלא היא גם מגדילה את הסיכויים שהתקלה תבוא על תיקונה תוך שעות ספורות בלבד ולפעמים אף פחות מכך. תקלות רבות שמתרחשות במחשב שלנו הן תקלות קלות, שאיש מקצועי בעל ידע טכני וניסיון יידע כיצד לפתור אותן בתוך זמן קצר. מקרים כמו הצטברות אבק על המאוורר של המעבד, פעולה איטית מידי של המחשב בשל ריבוי תוכנות שמותקנות עליו, בעייה בספק הכוח שבעטיו המחשב לא נדלק, הווינדוס לא עולה או ישנה בעייה בהגדרות של תוכנת אקסל- אלו הם דוגמאות לתקלות די פשוטות שטכנאי יכול להתמודד איתן תוך זמן קצר לאחר איתור הבעייה. כך, באמצעות הזמנת טכנאי מחשבים חסכתם זמן רב שהיה מתבזבז בנסיעה עד למעבדת המחשבים הקרובה לביתכם. מעבר לכך, טכנאי שיגיע לביתכם יוכל להסביר לכם את מקור התקלה בשפה פשוטה שאתם תבינו ולא בשפה מקצועית, שכוללת הרבה מונחים לועזיים שוודאי לא תצליחו להבין מהם דבר וחצי דבר. כאשר מתעוררת תקלה במחשב, חשוב שנבין מהו מקורה, לאיזה חלק במחשב היא קשורה וכיצד נוכל לנסות להתמודד איתה בפעם הבאה. כדי שנדע לעשות זאת נזדקק להסבר ברור בשפה שנצליח להבין, מה שמעבדה לתיקוני מחשבים לא בהכרח תוכל לספק לנו, בעיקר מכיוון שהיא אמורה לתת מענה בו זמני לכמות גדולה יותר של אנשים ולנציגיה לא תהיה הפניות להסביר לכם בדיוק לפרטי פרטים מה קרה למחשב שלכם וכיצד למנוע זאת או להתמודד עם זה בפעם הבאה.

חסכון בעלויות – טכנאי מחשבים , טכנאי מחשבים בחיפה.

לבסוף, רצוי גם לזכור שהזמנת טכנאי עשויה להוזיל את עלויות התיקון של התקלה, זאת בהנחה שתקופת האחריות שלכם כבר פגה והתיקון במעבדה יצריך מכם לשלם כסף ולא יבוצע ללא עלות.
בדקו את נושא העלויות שגובה הטכנאי אל מול אלה שיצריך מכם ביקור במעבדת מחשבים והסיקו את המסקנות. במקרים רבים, בייחוד אם מדובר בטכנאי שגובה מחירים נמוכים מאלה הקיימים בשוק, העלויות שתידרשו להן במידה ותזמינו לבית טכנאי עשויות להיות נמוכות יותר לעומת אלו שתצטרכו לשלם אם תשלחו את המחשב למעבדת תיקון. מחפש טכנאי מחשבים ? טכנאי מחשבים בחיפה טכנאי מחשבים באתר לקוח או טכנאי מחשבים אונליין – לפתיחת קריאה חייג  072-2119600