טכנאי מחשבים מסביר באילו תוכנות משתמשים בעיצוב גרפי

טכנאי מחשבים מסביר באילו תוכנות משתמשים בעיצוב גרפי?

 

 

עיצוב גרפי,כמו טכנאי מחשבים ,  הוא תחום שהולך ומצמיח צרכים חדשים, הוא בין התחומים המבוקשים ביותר בכל הקשור לפרסום, שיווק וקידום עסקים. תחום הלימודים בכל הקשור לעיצוב גרפי, הופכים למבוקשים גם הם בעקבות הבנת נחיצות המקצוע והתוכנות השונות ההופכות ומתפתחות, דורשות לימוד פרטני וארוך יותר, הדורש התמקצעות רבה יותר, בתחומי הגרפיקה השונים.

 

 

 אפשרויות הגרפיקה, הפכו את המציאות כפי שאנו מכירים אותה או הכרנו, ליצירת האומנות של המאה הקודמת, ואם מישהו דיבר על עולם הפנטזיה והחלומות, היום אפשר לומר בפה מל,א שהפנטזיה נכנסת לריאליטי, ואפילו אל מציאות עצמה.

 

 

טכנאי מחשבים מסביר על פוטושופ אילוסטרציות ותוכנות אחרות

 

 

אחת התוכנות שכבשה את עולם הגרפיקה ואת עולם הדמיון והפנטזיה בכלל, היא תוכנת הפוטושופ. כולנו נהנים מתוכנת הפוטושופ בדרכים שונות, בין אם בעלעול במגזין ובין אם בגלישה באתרי האינטרנט השונים. תכנת הפוטושופ כוללת טכניקות רבות ורמות שונות בהן עושים שימוש גרפיקאים מתחילים ומתקדמים. תוכנת הפוטושופ, היא אחת התוכנות הבודדות והנעימות למשתמש, שיש להן התחלה אבל אינסוף לאפשרויות אותן באפשרותה להציע

 

 

תוכנות התלת מימד הולכות לכבוש את העולם!

 

תוכנות התלת מימד, נמצאות כאן מזה זמן רב, בין אם זה בתחום האנימציות וסרטי הפנטזיה מהם אנחנו נהנים. אחת הבשורות החדשות ביותר בתחום התלת מימד היא בתחום אתרי האינטרנט. פיתוח אתרי אינטרנט תלת ממדיים ולא רק בכל הקשור ללוגיים ולעיצוב הממותגים עצמם, עדיין לא נכנסו אל השוק הישראלי ונמצאות בחיתוליהם גם בשוק האינטרנטי העולמי. תכנה זו עתידה לשמש גרפיקאים, מעצבים ובוני אתרים רבים, המתחילים להתנסות בלמידה עצמית כבר היום כהכנה לחדירתן לשוק.

 

היתרון המשמעותי של תוכנות התל מימד לאתרים יהיה ביכולת השינוי על ידי הגולש והפיכת הגלישה לדינאמית וחווייתית יותר, מצב אשר ללא ספק יותר אלמנט שיווקי יעיל לדבריהם של אנשי מיתוג ומומחים לבניית, עיצוב ומיתוג אתרי אינטרנט ועסקים.

 

טכנאי מחשבים מסביר על טכניקות צילום לגרפיקאים וארט דירקטורים

 

תוכנות גראפיות כוללות גם טכניקות המיועדות לצלמים ולעוסקים בתחום הצילום באופן חובבני או מקצועי, טכניקות עיבוד תמונות, שינוי תמונות, הוספת אלמנטים אומנותיים וגריעת פרטים לצרכים השונים, מתאפשרים באמצעות תוכנות גראפיות בהיבטים השונים של המקצועיות והחובבנות כאחד. ריטוש דוגמניות, ביצוע שינויים במבנה הגוף או העצם מתאפשר גם הוא באמצעות תוכנות גראפיות מקצועיות המדמות מצב טבעי כאשר ברור לכולם שהוא רחוק מלהיות כזה, בדרך כלל.

 

 

PICASAטכנאי מחשבים ממליץ על  – התוכנה החובבנית המושלמת לגרפיקאי המתחיל

 

PICASA, היא תוכנה המתאימה לגרפיקאים ולגרפיקאים חובבים וניתנת להורדה ללא תשלום באתרי האינטרנט השונים ובאתרים שונים של בתי ספר המלמדים גרפיקה. מדובר בתוכנה נוחה במיוחד למשתמש שמסוגלת לתת אופציות דומות מאוד לאלה של הפוטושופ. כמובן שהפוטושופ המקצועי מעניק אופציות מקצועיות יותר, אך אלה אינן נדרשות אלא אם אתם גרפיקאים מקצועיים.טכנאי מחשבים מזכיר לכם כי  חשוב מאוד לדעת שתוכנות חינמיות להורדה עלולות לכלול באגים ווירוסים ובעיות בהגדרות אבטחת המידע.

 

מעבר לווירוסים ותוכנות זדוניות, האתרים המאפשרים הורדות חינמיות משתמשות בנתונים אותם הן מקבלות מהמחשב שלכם ונעזרות בהם לשליחת חומר פרסומי או מכירת מידע לחברות שיווק ופרסום.