דברים מוזרים שאפשר לקנות ברשת

רשימת הדברים שאנו מתרגלים לקנות אותם ברשת הולכת וגדלה. טכנאי מחשבים , תיקון מחשבים ,מזון, ציוד ספורט, מחשבים, בגדים ועוד. באופן עקרוני, הכל סחיר ועומד למכירה, אך מהם הדברים המוזרים שלא ידעתם שניתן לקנות ברשת? תמיד כדאי להיות זהירים כשקונים באתרים זרים מבחינת וירוסים שאתם יכולים לקבל. חשוב שיהיה באמתחתכם טלפון של טכנאי מחשבים זמין, או קשר עם שירותי תיקון מחשבים מקוון במידה ואיזה וירוס חדר למחשבכם. לא צריך להיכנס לפאניקה אלא לוודא כי יש לכם אנטי וירוס טוב ולאו דווקא חינמי.

דואר זבל הוא צרה צרורה. מדינות רבות ניסו לחוקק חוקים ברורים לגבי הצרה, אך תמיד יש זליגות. חמישה דולרים יקנו לכם עשרות אלפי כתובות שאליהם תוכלו להפיץ את דואר הזבל (לא שאנחנו מעודדים!). במקרה ותרצו לקנות פרטי מחשב שפרץ עבורכם האקר תשלמו עד עשרים דולרים עבור העסקה. גם כרטיסי אשראי, חשבונות פיי-פאל, חשבונות בהוטמייל, סקייפ ועוד – כולם נסחרים ונמכרים והמחירים מגיעים למאות דולרים.

מחזור זה אופנתי ומשתלם לכולם. אנשים ממחזרים פריטים שונים ומוכרים. כך לדוגמה, ישנו רמזור שעבר שיפוץ בעבודת יד, ניתן להתקין אותו בבית והוא יכול לשמש לאוירה רומנטית, תלוי כאומנות וכד’. 650 ש”ח לכל הרוצה לעמוד דום באדום.

מי לא אוהב תלושים, שוברים, קופונים? אפשר לקנות איתם בחנויות רבות, הם טובים למשך זמן ארוך ותמיד טוב שיהיו בארנק. אם תחפשו אותם באינטרנט תוכלו לקנות אותם במחיר מוזל מערך השווי שלהם. גם זיכויים נמכרים, אם כי בדרך כלל באותו ערך של הזיכוי (הנחה קטנה). ישנם זיכויים לחנויות רהיטים, מוצרידיאטה, תלושים לחנויות ספרים, ביגוד, שוברי כניסה אל אטרקציות בישראל ועוד.

הארגונים הירוקים עשו עבודה טובה בהחלט כשיצאו נגד קניית פרוות מקוריות של חיות, שהיו קורבנות לציד עבור הפרוות ושאר חלקים משלהם. למרות זאת, עדיין מוכרים פרוות באינטרנט, אך אולי אפשר להתנחם בעובדה שיש הרבה מכירה מיד שניה, כך שלא צריך להרוג אף אחד בשביל זה. המחיר נשאר יחסית גבוה.

אם אתם אספנים, אז אולי לכם זה לא יישמע מוזר. אנשים שקנו סטוקים של פריטים מסוג אחד עבור מטרה מסוימת ויום אחד לא היה להם צורך בהם, פשוט מוכרים אותם. ספרים, צנצנות, חוטי סריגה, משקפיים מדגם מסוים, לקים, חזיות, חפצי נוי, כבלים ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה על המוכרים.

ישנו כפר הונגרי, המונה כארבע מאות איש, בעל מספר רחובות מועט, שהיה זקוק לתזרים של כספים. מה עשה? החליט למכור את השמות של הרחובות בכפר, שמונה במספר לפי מטר. הובטח לקונים כי שם הרחוב לא ישתנה 300 שנה לפחות. מרשים! הבעיה היחידה היתה חוקית, ולא היה ניתן לקרוא לרחוב על שם מישהו שחי, זאת לפי חוקי הכפר. התחייבה המועצה לחתום עם הקונים חוזה שיבטיח שכאשר ילך לעולמו יקבל הרחוב את שמו. אגב, למטר אחד ביקשו כחמש מאות דולר.

מארק הרצמן הושפע רבות מהדברים המוזרים שנמכרים באי ביי. מגף בודד, חגורה עם עין מזכוכית השזורה באבזם ומוזרויות אין סוף, כל אלה ועוד תשעים ושמונה פריטים אחרים נמצאים בספר שהוא שמאגד אותם, כולל תמונות ותיאורים. את הספר, כמובן, ניתן לקנות ברשת.

אם גם לכם יש משהו מעניין למכור ברשת, תמיד שווה לפרסם, כי בהקשר הנכון, הדברים המוזרים הם לעיתים המעניינים ביותר.