פתרונות תוכנה ושירותים

א.מ. מחשבים משווקת מספר רב של פתרונות תוכנה ושירותים אונליין.

להלן חלק קטן מהתוכנות והשירותים אותם אנו משווקים ונשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה בקשה או הכוונה .

אנטיוירוס

ESET

האנטיוירוס של ESET , NOD32 ,הינו האנטיוירוס המוביל בשוק ומספק פתרון שקט ופשוט לתפעול גם למשתמשים הפחות מנוסים.

אנטיוירוס NOD32 מתאפיין בצריכת זיכרון נמוכה והגנה בזמן אמת,דבר אשר מאפשר לתת מענה אופטימלי הגוזל מעט משאבי מערכת ובמקביל הגנה מירבית

 

ESET - NOD32

תוכנות גיבוי לשרתים ותחנות עבודה

NOVASTOR

תוכנת NOVABACKUP של חברת NOVASTOR מספקת פתרונות תוכנה לגיבוי נתונים לעסקים בינוניים וקטנים ולתחנות קצה . החברה מתמחה במתן פתרונות גיבוי פשוטים לתפעול וברמת אמינות גבוהה במיוחד תוך מתן מספר רב של יכולות תפעול כגון גיבוי מסדי נתונים , גיבוי שרתים וירטואלים ,גיבוי מערכת מלא ועוד הרבה אחרים וכל זה תוך שמירה על פשוטת ומחיר נוח לכל עסק אשר אינו מעוניין להוציא אלפי דולרים על פתרונות גיבוי הנותנים מענה זהה אבל בעלות גבוהה בהרבה.

 

NovaBackup

VEEAM

תוכנת VEEAM הינה הפתרון הטוב ביותר הקיים בשוק למתן פתרונות גיבוי של מערכות וירטואליות בסביבת עבודה HYPER-V VMWARE המערכת מספקת פתרון אופטימלי ,אמין ומהיר לביצוע גיבויים בין אם לתחנות וירטואליות ובין אם מדובר בתחנות פיזיות.

 

מוכרים פתרונות גיבוי של חברת veeam

שירותי גיבוי בענן

DATA DEPOSIT BOX

DATA DEPOSIT BOX הינה הפתרון המושלם לגיבוי של מסדי נתונים נתונים מסוג SQL  בענן תוך שימוש בהצפנת המידע ברמה הגבוהה ביותר ותוך הפקדה על מהירות הגיבוי ואפשרות גיבוי רחבות כגון גיבוי מתוזמן , סוגי גיבוי שונים ועוד.

שירותי גיבוי של חברת DATA DEPOSIT BOX

ZOOLZ

שירות גיבוי בענן של ZOOLZ מספק מענה גיבוי בענן מהיר פשוט נוח והכי חשוב אמין. כל המידע והנתונים נשמרים על גבי שרתים החברה במספר אתרים ברחבי העולם המאוחסנים על גבי שרתי חברת AMAZON אשר נותנים מענה לאיחסון אמין ומוגן.

משווק מורשה של חברת zoolz

פתרונות עבור שרתי טרמינל - Terminal Server

Terminal Works - Remote Desktop Solutions

חברת TerminalWorks מספר פתרונות תוכנה לצרכים  נפוצים המתעוררים בעת שימוש בשרתי טרמינל. כגון , פתרונות סריקה , פתרונות הדפסה , ועוד

 

שירותי תוכנה של חברת terminal works

פתרונות ושירותי ענן

 MICROSOFT OFFICE 365 

א.מ. מחשבים הינה משווק של חבילת OFFICE 365 מבית מיקרוסופט המאפשר לבצע השכרה של תוכנת האופיס המוכרת לכולנו על בסיס חודשי במחיר השווה לכל נפש.  

שירותי אופיס 365

 MICROSOFT OUTLOOK 365 

א.מ. מחשבים משווקת את שירותי ה EXCHANGE של מיקרוסופט , OUTLOOK 365 , המספק את כל היכולות המוכרות לך משרתי ה EXCHANGE מבלי צורך בתחזוקה יקרה ותוך כדי שמירה על נוחות שימוש ופשוטת

שירותי אופיס 365