הענקת שירותים שונים כמתנות מקוריות

שירותיהם של בעלי מקצוע שונים, דוגמת למשל שירותיו של טכנאי מחשבים טוב, נחשבים בדרך כלל לחלק מחיי היום יום השוטפים שלנו, ותו לא. אף אחד מעולם לא ניסה לייחס ערך סנטימנטאלי או חברי כלשהו לשירותיהם של בעלי מקצוע שונים, או לאופן בו אנו מגיעים אל שירותים אלו.

אך בפועל, הענקת שירותים שונים דוגמת שירותיו של טכנאי מחשבים מקצועי, מעסה מומחה או אפילו מטפל בדיקור סיני, יכולים להוות גם סוג של מתנה סנטימנטאלית ומקורית במיוחד בין אם עבור יום הולדת, חתונה או כל מאורע משמח אחר.

 

החיפוש אחר מתנות מקוריות ליולדת או ליום ההולדת של הילד הינו חיפוש המשותף לאינספור אנשים שונים, המעוניינים לשבור מעט את השגרה ולא לדבוק בהכרח במתנות הסטנדרטיות והמשעממות עבור מאורע כזה או אחר. בין אם מדובר במתנות שאנחנו מביאים לקרובים אלינו כאשר הם חוגגים מאורע כזה או אחר או במזכרות לאירועים שאנחנו מעוניינים להעניק במסגרת אירוע שאנחנו עורכים – כולנו היינו שמחים שיהיו לנו מתנות מקוריות ויוצאות דופן להעניק לאנשים, כך שישימו לב למקוריות ויזכרו את המתנה הזו לאורך זמן.

 

אז אילו מתנות מקוריות ניתן להעניק? כמובן שכל אחד יכול לנסות ולחשוב על משהו, כתלות ברמת היצירתיות שלו ובמספר הפעמים שהוא כבר נדרש למצוא מתנה מקורית לאירוע כזה או אחר. מדבקות קיר היא דוגמא מעולה למתנה מקורית , גם ליום הולדת וגם ליולדת .עבור מי שאינו יצירתי, כבר העניק כל מתנה מקורית שרק ניתן להעלות על הדעת או סתם לא מצליח לחשוב על מתנה מקורית הולמת וראויה, תנו לנו להציע לכם מתנות מקוריות במיוחד – הענקת שירותים שונים.

כאמור, שירותים דוגמת עיסוי, טיפול בספא וכד’, כן נחשבים למתנות מקובלות מזה כמה שנים טובות. בהתאמה, ניתן להעניק כל שירות שרק ניתן לחשוב עליו כמתנה מקורית, פונקציונאלית ומועילה ביותר. בין אם אתם מעניקים כמתנה כמה ביקורים של טכנאי מחשבים מקצועי, שירות של ניקוי יסודי לרכב, מסאג’ טיפולי מפנק במיוחד או אפילו שירותי אימון כושר אישיים עבור מי שמעוניין בכך – מדובר במתנות מקוריות ביותר, אשר יהיו גם מועילות ובעלות ערך ממשי למקבל המתנה.

אנשים מסוימים אולי יאמרו כי הענקת שירותי טכנאי מחשבים או שירותי אימון כושר אישי נשמעים להם כמתנה פונקציונאלית מדי ומעט קרה ומנוכרת, אך בפועל מה שצריך לעמוד לנגד עיניכם זה טובתם של מקבלי המתנה – הדבר החשוב ביותר בכל אירוע המצדיק הענקת מתנות, הוא רווחתם ואושרם של בעלי השמחה החוגגים את המאורע ומקבלים את המתנה. אם המתנה המקורית שלכם מסייעת להם בצורה כזו או אחרת, חוסכת עבורם כסף או פותחת בפניהם עולמות חדשים שהם עדיין לא מכירים – מה רע בכך? זהו בדיוק ייעודה של מתנה מתחשבת ואוהבת…

 

לכן, בפעם הבאה שאתם מחפשים אחר מתנות מקוריות למאורע כזה או אחר, נסו רכישת שירותים שונים ומתאימים כמתנה מקורית ושימושית במיוחד…