הפיכת המדיה הדיגיטלית

המדיה סנטר היא הסמן הימני של מהפכת המדיה הדיגיטאלית המתחוללת בחיינו המודרניים במאה ה-21 , ערמות דיסקים, אלבומי תמונות ישנים ומאובקים החבויים בבוידם, כוננית מדפים ועליה  עשרות סרטי וידאו וסרטי DVD, כל אלו אמורים להעלם מהווי חיינו ובמקומם אנו נאחסן את כל המידע הבידורי ואת כל והתכנים המעניינים אותנו על גבי מערכת המחשב.

 

מדיה סנטר

המדיה סנטר היא בעצם, מערכת מחשב המאפשרת לנו לרכז את כל המידע הבידורי במקום אחד. במילים אחרות, זוהי מערכת מחשב מושקעת ומשוכללת שתכניס את האדם לסלון מבלי שיזקק לצאת ממנו. המדיה סנטר יידע למשוך את כל החומר הרצוי – מוזיקה, תכניות טלוויזיה, תמונות, וידאו, אתרי אינטרנט וכדומה – אל תוך המחשב.

אז אם יש לכם בבית מחשב ישן שנמצא במחסן ואתם לא יודעים מה לעשות איתו? דעו לכם שיש באפשרותכם להפוך אותו מגרוטאה, למחשב יעיל ומועיל וזאת באמצעות טכנאי מחשבים ושדרוג רציני ומושקע שיהפוך את המחשב למדיה סנטר.

 

על מנת להפוך את המחשב הישן למחשב שיהווה מרכז מדיה שימושי של כל הבית יש צורך בתהליך שדרוג מושקע שכולל קניית חומרה חדישה, ביצוע התקנות חדשות במחשב הישן ועוד.

אם אתם לא מבינים גדולים בשדרוגים ובתיקוני מחשב כדאי לכם להיעזר בשרותי טכנאי מחשביםמיומן ומקצועי שיבצע תהליך מורכב של התקנות ושל בנית מחשב משודרג ומשוכלל שימלא את תפקיד המדיה סנטר.

 

הנה רק חלק ממספר אפשרויות תיקון מחשבים, ההתקנות והשדרוגים הדרושים לשם הפיכת המחשב למדיה סנטר:

התקנת כרטיס מסך גרפי מהדור החדש, התקנת תוכנה מתקדמת המפעילה את המדיה סנטר, שדרוג הזכרון של המחשב והגדלת ושטח האחסון של המחשב, שדרוג המחשב למחשב בעל שתי יציאותUSB , התקנת כרטיס קול לשם השמעת המוזיקה והתקנת כרטיס מסך.

אלו הם רק חלק מאופציות ההתקנות, תיקון מחשבים, והשדרוגים שיש לבצע במחשב,  אדם רגיל מן השורה יתקשה לבצע לבדו את ההתקנות והשדרוגים הללו ולכן מומלץ להיעזר בשרותי טכנאי מחשבים המעודכן בכל השדרוגים וגם תיקון מחשבים הללו ואשר יש לו את הידע המקצועי בכל הקשור לתהליך המורכב של שדרוג מחשב והפיכתו למדיה סנטר.

 

הכותב: איתי מרסיפר, מנכ”ל א.מ. מחשבים