התקנת תוכנות טכנאי מחשבים שליטה מרחוק

התקנת תוכנות (ע”י טכנאי מחשבים מרחוק)

התקנת תוכנות טכנאי מחשבים שליטה מרחוק

בכל מחשב מותקנות תוכנות שונות, אשר משמשות את בעלי המחשב בכל יום. ישנם אנשים שזקוקים לתוכנות בסיסיות בלבד, ואילו אחרים משתמשים לעבודתם בתוכנות מורכבות, יקרות ו/או מסובכות מאד. התקנת תוכנות נעשית בדרך כלל באופן עצמאי, אולם ישנם מקרים שבהם יש צורך באיש מקצוע על מנת להתקין תוכנות.

התקנת תוכנות

תוכנות פשוטות ניתנות להתקנה באופן עצמאי. מרבית התוכנות מגיעות מצוידות גם בהדרכה לגבי ההתקנה, כך שמדובר בפעולה פשוטה. אולם ישנן תוכנות מורכבות מאד, שעל מנת להתקינן במחשב בצורה תקינה ונכונה, יש צורך בידע מקצועי נרחב בתחום המחשבים, על מנת שהתוכנה תפעל באופן חלק ומלא, ללא תקלות ובעיות. התקנת תוכנות מסוג זה דורשת עבודה של טכנאי מחשבים, אשר מתמחה בתחום של התקנת תוכנות.

התקנת תוכנות ע”י טכנאי מחשבים שליטה מרחוק

במרבית המקרים, על מנת להתקין תוכנות שונות במחשב, אין צורך להביא את הטכנאי הביתה, ודאי שאין צורך לסחוב את המחשב עד אליו. תוכנות שונות של שליטה מרחוק מאפשרות לטכנאי להתקין את התוכנות השונות ישירות למחשב של הלקוח, ללא מאמץ כלל. התקנת תוכנות על ידי טכנאי מרחוק מאפשרת חיסכון רב בזמן, במאמץ ובמשאבים, מאחר שהאפשרות הזו חוסכת את זמן הנסיעה של הטכנאי ואת המאמץ הפיזי שלו. התקנת תוכנות על ידי טכנאי מרחוק מאפשרת לכל אחד להשתמש בשירותים של טכנאי מחשבים לצורך התקנה של תוכנה, ולהתקין כל סוג של תוכנה בקלות, במהירות וביעילות.

התקנת תוכנות ע”י טכנאי מחשבים שליטה מרחוק – האם זה בטיחותי?

אנשים רבים חוששים לאפשר לטכנאי מחשבים שלהם להתקין אצלם תוכנת שליטה מרחוק, ולאפשר לו לשלוט מרחוק במחשב שלהם, מחשש לפריצה אל המחשב, להשתלטות על המחשב לצרכים לא חוקיים, וכן הלאה. המציאות, לעומת זאת, היא שהאפשרות של התחברות מרחוק למחשב היא בטיחותית לחלוטין. טכנאי אינו יכול להתחבר למחשב שלכם ללא האישור האקטיבי שלכם. מיד לאחר שהתנתק מן המחשב, עליו לקבל אישור מחודש על מנת להתחבר שוב. לכן התקנת תוכנות על ידי טכנאי מחשבים שליטה מרחוק היא בטיחותית לחלוטין, ויעילה במיוחד.