טכנאי מחשבים באתר הלקוח

טכנאי מחשבים באתר הלקוח

להנות משרות נוח, גם המחשב, גם הלקוח!

כאשר זקוקים לשרות טכנאי עדיף להזמין טכנאי מחשבים באתר הלקוח. במקום לבזבז את הזמן בטלטול המחשב עד למעבדה, ולהמתנה ממושכת לאיתור התקלה, עדיף שיגיע בעל מקצוע במהירות האפשרית, ויעשה מה שצריך בו במקום. שלא נדבר על הנוחות שבדבר, וההגנה הבטוחה לחלקי המחשב והכבלים.

טכנאי עד הבית

מי שמתחכם לקחת את המחשב לתיקון במקום להזמין טכנאי עד הבית, יבין מהר מאד כמה הדבר לא כדאי. לקחת מחשב לתיקון פירושו של דבר – לנתק המחשב מכל החיבורים ומכל מערכת החשמל והטלפון, להכניס אותו אל הרכב, להגיע אתו אל המעבדה בשלום, ושם להבדק על ידי הטכנאי. טלטולים אינם מיטיבים עם שום מכשיר חשמלי, ועם מחשב על אחת כמה וכמה.

טכנאי עד הבית שומר על המחשב שלכם, כך אפשר להיות בטוחים שהוא נשאר במקום הבטוח שלו והמוגן, פחות סיכונים בדרך, פחות איבוד זמן.

זול עם טכנאי עד הבית

גם מי שבטוח שלעשות ‘לבד’ הכי משתלם, הרי כשמדובר בתקון המחשב זה לא ממש כך. אם לא מזמינים טכנאי עד הבית מאבדים זמן יקר. משום שעצם הובלת המחשב לביתו של הטכנאי או למעבדה, גוזל בדרך כלל יותר ימי עבודה ומבזבז כסף עבור דלק של הנסיעה. עד שהטכנאי מתפנה לבדוק את התקלה ולתקן אותו ועד שהמחשב חוזר לבית הלקוח בשלום, חולפים שעות רבות ויקרות, שיכולות להחסך.

אנשים חכמים מזמינים טכנאי עד הבית ונהנים משרות יעיל ומהיר!

מתי לא כדאי טכנאי מחשבים באתר הלקוח?

למרות זאת ישנם מקרים בהם טכנאי מחשבים באתר הלקוח לא יספיק. או-אז יהיה צורך להביא את המחשב למעבדה:

  • שיבושי חשמל – אם המחשב פוגע ברשת החשמל והוא גורם לקצר או להפסקת חשמל בדירה, לא כדאי לטפל בו במסגרת הביתית. משום שהזמנת טכנאי מחשבים באתר הלקוח ונסיון תיקון התקלה בבית יגרום לפגיעה ברשת החשמל וחבל.
  • בעיות מהותיות – אם המחשב נהרס וניזוק באופן רציני ונראה כי הפגיעה אינה נקודתית. כדאי לוותר על טכנאי עד הבית ולהביא את המחשב למעבדה מנוסה.