טכנאי מחשבים גיבוי בענן

מי מאיתנו לא שמע על חבר או קרוב משפחה שנכווה באובדן של קבצים מהמחשב או מהטלפון הנייד? היום כאשר המחשוב הוא חלק כל כך משמעותי בחיינו ומשמש לשמירה של כל זכרונותינו וכל התנהלות היום יום שלנו ובמקרים מסוימים המחשב הוא זה שיקבע גורלות האם ניתן לבצע פעולה מסוימת או לא.המידע שעל המחשב האישי כל כך חשוב ולכן מצאנו לנכון לכתוב מאמר בנושא על ידי טכנאי מחשבים אשר מסביר טיפה על גיבוי המחשב וגיבוי בענן בפרט.

פעם,לפני לא כ”כ הרבה שנים כל התמונות שלנו היו על נשמרות במגירה התחתונה בחדר השינה ונחות עד ליום פקודה(בד”כ יומולדת עשור או חתונה או כל אירוע מכונן) וסביר להניח שהעלו אבק והצהיבו בנחת בתחתית המגירה.כיום כאשר הכל נהיה ממוחשב ,כל התמונות שלנו וכל ההיסטוריה שלנו כולה שמורה על גבי המחשב האישי או על גבי התקני איחסון חיצוניים או פנימיים וטעות קטנה או תקלה טכנית קטנה ביותר עשויה לשים קץ ולמחוק חיים שלמים ושנים רבות של זכרונות שאי אפשר יהיה לשחזר או להתאושש מהאובדן הגדול שנחווה בערוב ימינו. ועל כן החשיבות האדירה שאנו רואים בנושא הגיביים בין אין גיבוןי בענן או גיבוי פנימי. בין אם גיבוי פרטי או גיבוי עסקי.זה כלל לא משנה ,מה שמשנה זה שהמידע שנמצא על המחשב הינו מידע רגיש אישי או עסקי ובעל חשיבות ולכן צריך לדאוג לגיבוי.

ניתן לגבות במספר דרקכים: גיבוי בענן ע”י חברות המתמחות בנושא גיבוי בענן בין אם מדובר בשירות חינמי כמו דרופבוקס או אחרים ובין אם מדובר בשירות בתשלום. בנוסף לשירות גיבוי בענן ניתן לבצע גיבוי נתונים מקומי על גבי דיסק קשיח ,דיסק און קי או אפילו על גבי הטלפון הנייד אם רק תרצו.

אבל הכי חשוב שיהיה לכם לפחות גיבוי אחד אשר תבדקו את תקינותו אחת לתקופה כי אין דבר מבאס יותר מלגלות ביום הדין שהגיבוי לא התבצע כשורה.

מעוניינים לקבל סיוע מטכנאי מחשבים מקצועי בנושא שירות גיבוי בענן או חהצטרף לשירותי א.מ. מחשבים לגיבוי בענן ? לחצו על כפתור פתח קריאה חדשה לטכנאי מחשבים ונשמח לעמוד לרשותך.