טכנאי מחשבים ומחשב חדש

טכנאי מחשבים ומחשב חדש

מחשב חדש

בשעה טובה קנית מחשב נייד! לפני זה עשית סקר שוק רציני, השווית מחירים של חברות שונות, בדקת איזה מחשב נוח לך לעבוד עליו, איזה סוג מקלדת, גודל מסך, אפילו החלטת להתקדם ולעבוד עם מערכת הפעלה חדשה שאתה לא מכיר. בשיחת טלפון קצרה הזמנת את המחשב מהחנות ואחרי כמה ימים התקשרו – זהו, המחשב הגיע! הקופסא החדשה אטומה ומעוררת התרגשות, לא כל יום קונים מחשב חדש מחברה טובה.

פתחת את המחשב והתחלת לעבוד

ההתרגשות מגיעה לשיאה ואתה פותח את הקופסה ומתחיל לחבר כל מה שצריך, הכול נראה מושלם, נוצץ, נקי, עובד מעולה. המחשב נהדר ואתה נהנה לעבוד עליו ואפילו מסתגל למערכת ההפעלה החדשה. המחשב מהיר כמו שהבטיחו, המקלדת לא משמיעה רעש, קנייה מצוינת. אתה שלם עם הקנייה שלך וחושב לעצמך שהפעם עשית סקר שוק מוצלח. כאשר אתה מקבל הודעה ובה הצעה לשדרג את מערכת ההפעלה לגרסה חדשה יותר אתה לא מהסס, למה לא?

איך המחשב החדש נתקע לך….

אחרי כמה ימים המחשב נתקע. אתה מנסה לכבות אותו ולא מצליח…. לוחץ על כפתור ההפעלה לחיצה ארוכה ומדליק את המחשב מחדש. שוב הוא נתקע. ושוב. ושוב. כמה מתוסכל יכול אדם להיות אחרי שהוא רוכש מחשב חדש! אתה מתקשר לחנות המחשבים אבל אין להם אחריות על תוכנה ששודרגה. בטלפון הסלולארי אתה בודק שם של טכנאי מחשבים בחיפה מומלץ ומתקשר אליו. הוא שואל אותך מהי הכתובת שלך ומבטיח שהוא תכף יגיע. בטח, זה בטח ייקח כמה שעות ובינתיים אתה צריך להיות תקוע בבית ולחכות לו. אבל לתדהמתך בדיוק בשעה שהוא הבטיח הוא מתייצב אצלך בדלת.

שירות מושלם של איש מקצוע מעולה

טכנאי המחשבים חוקר אותך על העבודה שלך במחשב בשבוע החולף. הוא מברר אם שדרגת במקרה את מערכת ההפעלה בעצמך וכאשר אישרת הוא מסביר לך שהתקלה הזו היא לא באשמתך, שבמערכת ההפעלה ששדרגת על דעת עצמך יש תקלות רבות. הוא יושב אתך ממושכות, מחזיר לך את מערכת ההפעלה שהמחשב הגיע איתה ועל הדרך גם מסביר לך בדיוק את כל החידושים והפונקציות החדשות שיש בה. אתה מסתכל עליו וקצת חושש ואומר “תראה, התקציב שלי כאן מוגבל” אבל הוא אומר – “עלי, השיעור עלי, בוא נלמד קצת איך מפעילים את המחשב הזה, עשית קנייה מעולה, אתה יודע?”

המחשב מתוקן וקיבלת שיעור פרטי

טכנאי המחשבים מחיפה ישב אתך שלוש שעות. בשעה הראשונה הוא תיקן לך את המחשב, בשעה השנייה הוא הסביר לך על מערכת ההפעלה, בשעה השלישית אשתך הגיעה והתייעצה איתו על המחשב הנייד שלה בעבודה. והחלק הכי מפתיע בכל הסיפור הזה הוא, שהחיוב היה על שעה וחצי של עבודה! חשבת שאין כאלה דברים? מסתבר שיש. טכנאי מחשב אדיב, יעיל, מקצוען והכי חשוב – בן אדם.