טכנאי מחשבים לגיל הזהב

טכנאי מחשבים,הסיפור על סבתא שלי והמחשב

יש לי סבתא גנובה לגמרי. את כל החידושים וההמצאות היא מתעקשת ללמוד ולהכיר. שעות ישבתי איתה (ביחד עם תומר, הנכד השני, בן דוד שלי) והסברנו לה איך עובד ווטסאפ. היא התעלפה כשהיא גילתה שאפשר לקבל תמונות מכל המשפחה – תגידו לכולם לשלוח לי תמונות בסיטונות, אתם שומעים? היא התעקשה שנלמד אותה לעבוד על מחשב, למרות שקצת קשה לה לשבת, וקצת העיניים לא בסדר. אבל אני אעשה בשביל סבתא שלי הכול! תומר ואני ישבנו איתה כמה שעות והראינו לה איך נכנסים לגוגל, לאתרי חדשות ואיך לשלוח ולקבל דוא”ל. אחרי זה סבתא  הכינה לנו ארוחת ערב כמו שאנחנו אוהבים…

חזרתי לצבא וסבתא הסתבכה עם המחשב

למחרת חזרתי לגדוד שלי ותומר לבסיס. כבר בדרך שלחתי בטלפון לסבתא תמונות שלי והיא החזירה לי סמיילי, איזה תותחית! במשך יומיים קיבלתי ממנה מסרים בכל דרך אפשרית ואז פתאום דממה. בערב התקשרתי אליה והיא נשמעה מדוכאת. מסתבר שהמחשב שבק חיים בדיוק כשהיא חיכתה לתשובת דוא”ל מחברה טובה שלה שגרה בחו”ל. לא הצלחתי להסביר לה איך מורידים מייל בטלפון והתבאסתי. אני יוצא רק בעוד שבועיים ותומר נוסע לאילת בסוף שבוע. מה נעשה? איך נעזור לסבתא? התייעצתי עם חבר שלי שגר בחיפה והוא המליץ לי על טכנאי מחשבים בחיפה שנותן שירות מעולה ותמיד פותר כל בעיה אפשרית במחשב.

טכנאי המחשבים פתר את הבעיה

עדכנתי את סבתא שטכנאי המחשבים יגיע למחרת בשעה שתיים בצהרים כדי לתקן לה את המחשב והיא אמרה אוף עכשיו אני אהיה תקועה כל היום בבית ואחכה לו. אבל בול בשתיים היא מתקשרת אלי ולוחשת – אתה לא מאמין, הוא הגיע! הייתי חייב לנתק והאמת שהייתי רגוע. גם בגלל ההמלצה של חבר שלי וגם הקול של טכנאי המחשבים נשמע נחמד ואמין. בערב סבתא התקשרה ואמרה – רועי, אתה לא מאמין! הוא ישב פה איזה שעתיים טכנאי המחשבים שלך. הוא אמר שהיו במחשב שלי שתי תוכנות אנטי וירוס שהתנגשו ותקעו אותו! אני לא מבינה מה זה אבל הוא סידר את זה. איזה בחור נחמד, הוא אפילו פתח לי דף פייסבוק, אתה יודע מה זה?

המחשב חזר לתפקד וגם סבתא

החיוך חזר לסבתא ואני הייתי מרוצה שהצלחתי לפתור לה את הבעיה. הרגשתי רגוע שתמיד אוכל להזמין את טכנאי המחשבים בחיפה לכל בעיה שתתעורר במחשב של סבתא, תמיד היא תקבל שירות טוב במחיר הוגן. זו הרגשה טובה לדעת שיש מי שמכבד אנשים מבוגרים, שנותן להם שירות מעל ומעבר, שמסביר להם כל מיני דברים וגובה מהם מחיר סביר. אני על טכנאי המחשבים מחיפה אמליץ תמיד. עוד באותו ערב קיבלתי בווטסאפ מסבתא תמונת סלפי שלה, יושבת עם חברות ומסבירה להן על המחשב… תותחית כבר אמרתי?