טכנאי מחשבים מומלץ

טכנאי מחשבים מומלץ

לא מזמינים לפני שבודקים!

טכנאי מחשבים מומלץ הוא האיש שיכול להושיע אותנו בכל תקלה שלא תהיה. החשיבות הרבה שיש למחשב בכל מיני סיטואציות בחיינו, מחייבים בחירה נכונה של טכנאי מחשבים ולא לקחת את הראשון שנקרה ליד.

איך יודעים מיהו טכנאי מחשבים מומלץ? מה בודקים לפני שהוא בא?

מתי צריך טכנאי מחשבים מומלץ?

חיי האנושות כולה נעשתה תלויה בחסדי המחשב, וכמעט לא מסתדרת בלעדיו. מרגע שאנו פוקחים את העיניים ועד שאנו עולים על יצוענו אנו נעזרים במחשב לבצע כמעט כל פעולה. זימון תורים, הזמנת סחורה, רכישת מוצרים, קניות, בילוי, עדכונים בזמן אמת, קבלת מידע, שלא נדבר על עובדים רבים שעובדים דרך המחשב.

הקשר בין בני האדם נעשה גם הוא דרך המחשב. שיחות עם חברים, הכרות, שיתוף פעולה, קבוצות תמיכה ועוד, הכל נעשה תחת עינו הפקוחה של המחשב, שהצליח להשתלט על הכל.

כל זה טוב ויפה עד שנוצר איזה שהוא תקלה. ברגע בו המחשב שובת מפעולה, אנו נעצרים הלומי רעם. מה עושים עכשיו?

או-אז מוכרחים לפנות אל טכנאי מחשבים מומלץ שיציל את המצב.

רק טכנאי מחשבים מומלץ

כדי לדעת איזה טכנאי מחשבים לקחת, יש לנהוג בזהירות יתירה. מחשב הוא לא משחק ילדים והחומר שנאגר בתוכו הוא לפעמים יקר במיוחד. לא חושפים את המחשב לידי אדם לא אמין, לפני שמזמינים טכנאי בודקים בשבע עיניים מי באמת מתאים. בדיוק כשם שלא ניגשים אל רופא ללא לדעת מעט על מומחיותו, כך לא מפקידים את המחשב בידי אדם שלא יודעים עליו דבר.

מיהו טכנאי מחשבים מומלץ?

  • נסיון – החלק החשוב ביותר בכל מה שקשור אל בעלי מקצוע, הוא הנסיון ביד. טכנאי מחשבים מומלץ כבר עבר סטאז’ בכמה וכמה מחשבים והוא מתמצא היטב בתקלות הנפוצות. אמנם כל מקרה נבחן לגופו, ולא כל התקלות שוות, אך בעל נסיון ידע לאבחן במהירות את התקלה ולא יבצע ניסויים על גב המחשב של הלקוח.
  • לא כל יודע – שאלותיו של הטכנאי שנראות לפעמים מציקות ומטרידות, מוכיחות על מומחיותו. עליו לברר בדיוק במה מדובר, להכיר את המקרה לגופו ואז ידע מה התיקון שצריך לעשות. רק מי שלא יודע כלום, נותן הרגשה של “יודע הכל”. המנוסים והותיקים לא מפחדים לברר.