טכנאי מחשבים ממליץ על תוכנות חינמיות

טכנאי מחשבים סוקר עבורכם תוכנות חינמיות להגנה על המחשב

מעוניינים להגן על המחשב שלכם ולמנוע את הצורך בשירות תיקון מחשבים בתשלום?מוותרים על העונג בנחיצותו של טכנאי מחשבים מומחה, לו תזדקקו בכדי להמשיך ולעבוד על מחשבכם היקר בעת תקלה?כתבה זו מציגה בפניכם את כל הכלים החינמיים אשר יסייעו לכם בהגנה על המחשב תוך שיפור יעילות העבודה והרחקת הדוקטור – טכנאי מחשבים.

Spybot Search & Destroy

תוכנה רבת עוצמה לניטור ניקוי והגנה אונליין מפני מזיקים כגון: רוגלות, סוסים טרויאניים, תולעים ועוד.על ההבדלים בין וירוס ל SPWARE ניתן לקרוא במאמר זה. 

AVG Anti-Virus 

 תוכנת אנטי – וירוס הכוללת גם גרסה חופשית. אנטי – וירוס זה מגן באופן מקוון.תכונה זאת הינה משמעותית עקב הצורה בה מופצים הוירוסים. בנוסף, היא תורמת לצריכה מועטה של משאבי המערכת. WinRAR  זאת תוכנת כיווץ מהנפוצות בעולם. כמעט כולכם נתקלתם בה, קרוב לוודאי. Comodo Firewall Pro תוכנה המגנה עליכם הגולשים בעת השימוש באינטרנט. היא מהווה “חומת אש” ומגנה מפני פריצות למחשב בעת הגלישה. התוכנה חזקה הרבה יותר מזו של מייקרוסופט, אשר רובכם ודאי מכירים. 

ImgBurn

תוכנת צריבה המאפשרת מגוון אפשרויות צריבה שונות. היא אינה נופלת כמעט בדבר מהתוכנה המוכרתNERO. התוכנה נותנת מענה לפורמטים שאינם מוכרים עדיין על ידי NERO, כגון:BLUERAY ,HD DVD ועוד. 

7-Zip 

תוכנת כיווץ לקבצים מסוג ZIP . תוכנה זאת הינה חינמית בניגוד לWINZIP . היא  עושה את עבודתה נאמנה ואינה נופלת ממנה בדבר.  איך עוד ניתן להשתעשע ועל הדרך גם להרחיק מכם טכנאי מחשבים?  TrueCryptתוכנה זאת תאפשר לכם לשמור קבצים במחשב מבלי שאף אחד אחר יוכל לקרוא אותם. נשמע מפתה, לא? FlashGet  תוכנה זאת מסייעת לכם לנהל קבצים שאתם מורידים מהאינטרנט. בנוסף, היא מאיצה את מהירות ההורדה באופן משמעותי. SyncToy תוכנה פשוטה וצנועה אשר מבצעת גיבויים בנאמנות.  Picasa 

תוכנה מעולה ממוצרי גוגל, המשמשת לארגון תמונות על גבי המחשב. התוכנה מסדרת את התמונות באופן מעורר התפעלות.

 IrfanView תוכנה מהירה כברק לצפייה בתמונות על גבי המחשב. CCleaner  תוכנה מעולה המשמשת לניקוי קבצים זמניים ולניקוי ערכי הרישום של Windows .  הרחקת תיקון מחשבים כבר אמרנו? מומלץ להשתמש בתוכנה זו בתדירות גבוהה ביותר. לא תאמינו כמה מקום מתפנה לכם לפתע בדיסק הקשיח. JkDefrag  סיימתם לעבוד על המחשב להיום? מה דעתכם לאחות את הכונן?תוכנה זאת הינה בעלת קוד פתוח והיא מבצעת איחוי לדיסק הקשיח – חשוב ביותר. PDFCreator מי מאיתנו לא מכיר את קבצי ה PDF?תוכנה זאת מסייעת לכם ליצור קבצים מסוג זה, ללא מאמץ במהירות וביעילות. לסיכוםאיני מכיר אנשים החפצים ללכת לרופא שיניים. אינני מכיר אנשים המחפשים בכוח כיצד להרוס את המחשב ולהזדקק נואשות לשירותי תיקון מחשבים על ידי טכנאי מחשבים מקצועי.יחד עם זאת, איני מכיר מספיק אנשים שמכירים את כל האפשרויות המופלאות העומדות כיום בפניהם והמסייעות להם להגן על מחשבם האישי ובכך להאריך את חייו ואת תפקודו.במידה ותמצאו את הזמן לנצל תוכנות נפלאות אלה, תצאו נשכרים ביותר. המושג “טכנאי מחשבים” כבר לא יישמע לכם כל כך מפחיד…מרסיפר איתי,  א.מ. מחשבים – טכנאי מחשבים אונליין. תיקון מחשבים מקוון.חזרה לעמוד טכנאי מחשבים