טכנאי מחשבים מקצוע מעולה

טכנאי מחשבים,מקצוע מעולה

להיות טכנאי מחשבים זה לא עסק פשוט. אתה צריך להיות מקצוען מהשורה הראשונה, להיות מעודכן בכל בשכלולים הטכנולוגים, להכיר מערכות הפעלה ישנות וחדשות, לדעת הכול על חומרה, על תוכנה ומעל הכול, להיות אדיב ונחמד. כי לא מספיק שאתה מקצוען, הלקוחות רוצים שיגיע אליהם אדם נחמד וקשוב. לפעמים הם יושבים ומספרים לך כל מיני דברים על עצמם, הם נבוכים שאולי תמצא במחשב שלהם חומר אישי. ולכן טכנאי מחשבים צריך להיות דיסקרטי. הרבה תכונות באדם אחד. וזה אני.

מה לעשות אחרי הצבא?

שירתי שירות קרבי וכבר לקראת הסוף התחלתי להתלבט מה לעשות. יש לי תעודת בגרות מלאה וכל החיים שלי אהבתי להתעסק עם אלקטרוניקה. אימא שלי השתגעה ממני, הייתי לוקח מכשירים, מפרק אותם ומרכיב אותם מחדש… יושב שעות על המחשב ומפרק אותו. לכן כשהגעתי לכנס משתחררים וסיפרו לנו על המסלול במכללה של טכנאי מחשבים ישר נדלקתי! זה בול המקצוע בשבילי. אני אוהב לעבוד עם אלקטרוניקה ואני אוהב לעבוד עם אנשים. איך לא חשבתי על זה קודם?

הלימודים של טכנאי מחשב

הלימודים של טכנאי מחשב היו מרתקים. למדנו קורסים עיונים וגם קורסים מעשיים. למדנו על תוכנות, על וירוסים שיכולים לשבש מחשבים, על רשתות, על גיבויים, תוכנות ריגול, כבלים, כרטיסי זיכרון – כפי שאתם מבינים, גם חומרה, גם תוכנה, לומדים באופן יסודי הכול. אחרי שסיימתי את הלימודים שכרתי לי חדר נחמד בחיפה ליד ההורים שלי והתחלתי לחפש לקוחות. הקמתי אתר באינטרנט והתחילו לצלצל אלי אנשים. אני טכנאי מחשבים מחיפה הכי אדיב, מנומס ומקצוען שתוכל למצוא. אין מצב שאני לא פותר לך את הבעיה. אני מקפיד על אמירת האמת ובחיים לא ארמה את הלקוח ואגבה ממנו מחיר גבוה יותר. אין מצב. אם לא הצלחתי לפתור את הבעיה אני מביא את המחשב למעבדה מקצועית של חברים שלי ושם מתייעץ אתם. יום אחד הם אמרו לי – אתה כל כך טוב במה שאתה עושה, אתה צריך לפתוח מעבדת מחשבים משלך….

העתיד נראה מבטיח

גלגלתי בראש את מה שהם אמרו לי. אני חושב שאני אלך על הכיוון הזה ואני מתחיל לשים בצד כסף כדי לפתוח מעבדת מחשבים משלי. אני אשלב את שני התחומים. תהיה לי מעבדה שבה אעסיק טכנאי מחשבים משלי וגם אמשיך להגיע לאנשים הביתה, לוודא שכל המחשבים בבית שלהם מוגנים, לבדוק שהילדים הקטנים שלהם לא יכולים להיכנס לכל מיני אתרים שלא מיועדים להם. אני בודק את האנטי וירוס, את הרשת – כשאני עוזב את הבית של הלקוח הכול פיקס! הם מרוצים עד הגג כי הם יודעים שממני הם יקבלו את השירות הטוב ביותר. בכל פעם שתזדקק לטכנאי מחשבים בחיפה אני כאן לשירותך, לתת לך את המענה המיידי, המקצועי והאדיב ביותר. בעוד כמה שנים תראה בעיתון פרסומות על מעבדת המחשבים שלי ותיזכר שאתה היית הראשון לדעת מזה….