טכנאי מחשבים צמוד – חובה עבור כל עסק

העולם העסקי של היום הולך ונסמך יותר ויותר על מערך המחשוב שלו. כולם עובדים על מחשבים, בין אם לצורך תקשורת וחיפוש מידע באינטרנט, עבודה על תכנות משרדיות כאלו ואחרות או לכל מטרה אחרת, וישנן הרבה כאלו. מערך המחשוב הולך והופך לקריטי ומהותי יותר ויותר עבור כל עסק ועסק. כבר כיום, מרבית העסקים, קטנים כגדולים, יספגו מכה קשה ויתקשו לתפקד במקרה של הפסקת חשמל או צרה אחרת אשר תשתק את מערך המחשוב שלהם. תקלה כזו אשר נמשכת כמה שעות ועלולה להתרחש מדי יום ביומו, עשויה להביא להפסדים כספיים של ממש.

 

בחברות גדולות המצב הולך ומסתבך, כאשר לחברה רשת מחשוב משלה, הכוללת מחשבים רבים ואף שרתים רבים, המקושרים כולם יחדיו. במקרה זה, כאשר מתרחשת תקלה כלשהי, הטיפול הוא הרבה יותר מורכב, ודורש את תשומת לבו של טכנאי מוסמך.

 

 

 

מסיבות אלו ועוד, טכנאי מחשבים מוסמך אשר מוכן ומזומן להיענות לקריאתכם בכל זמן סביר, הינו בגדר מצרך הכרחי לכל עסק ועסק. בין אם מדובר בחברת פיננסים אשר סוחרת בבורסה בזמן אמת ולכן לא יכולה לאבד את מחשביה לשנייה, או אפילו עסק קטן שמוכר מוצר כזה או אחר – כולם חייבים שירות תיקון מחשבים זמין ומיידי לכל צרה שלא תבוא. נאמר ואתם מנהלים עסק קטן אשר מוכר גופי חימום ללקוחות בכל רחבי הארץ או העולם. לא הייתם רוצים שהתקשורת שלכם עם הלקוחות תקטע פתאום רגע לפני שאתם סוגרים עסקה למכירת תנור תעשייתי או מוצר יקר אחר. עד שהמחשב שלכם יחזור לתפקד כמו שצריך, ייתכן שכבר תאבדו את הלקוח ואת עסקת מיליון הדולרים. טכנאי מחשבים צמוד אשר זמין לשירותכם תמיד הוא הביטוח שלכם ששום דבר כזה לא יקרה.

 

 

 

טכנאי מחשבים צמוד – נפוץ מאוד בעולם העסקי

 

בפועל, מנהלי עסקים רבים כבר הפנימו את המסקנה הזו מזמן. עדיין, למרות שקל להיווכח כיום במקומו הנרחב של המחשב בכל עסק ועסק, בעלי ומנהלי עסקים רבים נוטים לייחס לכך חשיבות מועטה מדי, וסומכים על כך ש”הכול יהיה בסדר” או שמזמינים טכנאי מחשבים לביקור קבוע אחת לשבוע או חודש. נראה כי זה רק עניין של זמן עד שמנהלים אלו יבינו כי לא ממש ניתן לנהל  כיום עסק באופן שקול, אחראי ובטוח בלי להחזיק טכנאי מחשבים צמוד.

 

בפועל, פועלים כיום אלפי טכנאי מחשבים אשר מציעים שירותי תיקון, טיפול ותמיכה לעסקים, באופן צמוד ויום יומי. טכנאי המחשבים הבינו כי בתי עסק תלויים בהם וחייבים את תמיכתם פעמים תכופות, ולכן מציעים שירות ליווי גמיש בו הם זמינים ומתחייבים להיענות זריזה ומיידית באופן יחסי. אין לצפות שהטכנאי יזנח את כל עיסוקיו ויחכה רק לטלפון מהעסק שלנו (אלא אם כן אנחנו משלמים לו מספיק…), אך התחייבות להגיע ולטפל בתוך כמה שעות או מקסימום יום, היא דבר סביר לבקש…