טכנאי מחשבים שליטה מרחוק

טכנאי מחשבים שליטה מרחוק

 טכנאי מחשבים שליטה מרחוק – לחסוך זמן וכסף!

רובנו משתמשים במחשב פעמים רבות במהלך היום, ולצרכים רבים מאד. כאשר ישנה תקלה כלשהי במחשב, אנו רוצים לתקן אותה במהירות האפשרית, על מנת שנוכל להמשיך ולהשתמש בו כמו תמיד, כמה שיותר מהר. טכנאי מחשבים אשר מתקן את המחשב באמצעות שליטה מרחוק חוסך זמן רב של הבאת המחשב לטכנאי וכדומה, וגם את העלות של ביקור + תיקון, משום שעלות של תיקון בשליטה מרחוק זול יותר.

 מה אפשר לתקן באמצעות שליטה מרחוק?

לא כל דבר אפשר לתקן באמצעי של שליטה מרחוק. אם ישנה תקלה טכנית במחשב עצמו, בעיה מהותית בחומרה וכדומה, אין ברירה אלא להזמין טכנאי הביתה או להביא את המחשב למעבדה על מנת לתקן אותו באופן פיזי. אולם ישנן תקלות רבות שניתן לפתור באמצעות טכנאי מחשבים שליטה מרחוק, כמו למשל וירוסים שונים המשתלטים על המחשב, בעיות בכתובת הדואר האלקטרוני, התקנה של רכיבי רשת, שיפוצים במערכת ההפעלה של המחשב, התקנת תוכנות, בעיות בפתיחה של תמונות או סרטונים, וכל הלאה. באופן כללי, אם המחשב נדלק, אם ישנה אפשרות להתחבר אל האינטרנט ולגלוש גלישה בסיסית – ישנה אפשרות לטפל בתקלות באמצעות שליטה מרחוק. אם ישנה בעיה באחד התנאים הבסיסיים הללו, אין ברירה אלא לקרוא לטכנאי באופן פיזי.

 איך מבצעים תיקון בשליטה מרחוק?

שליטה מרחוק במחשב נעשית באמצעות תוכנת שליטה, אותה מפעילים טכנאי המחשב באמצעות האינטרנט. אין אפשרות להתחבר מרחוק אל המחשב ולשלוט בו ללא אישור של בעל המחשב, כך שאין חשש מפריצה אל המחשב באמצעות התוכנות הללו, לא באופן כללי ולא לאחר הטיפול. לאחר ההתחברות, יכול הטכנאי לטפל בתקלות השונות שבמחשב, ולאחר סיום העבודה הוא מתנתק מן המחשב, ושוב אינו יכול להתחבר אליו מחדש – אלא אם יקבל שוב את אישורו של בעל המחשב. לתיקון באמצעות שליטה מרחוק ישנם יתרונות רבים. הוא זול באופן משמעותי מהזמנה של טכנאי אל הבית או המשרד שבו ממוקם המחשב, התיקון מהיר, זמין ונוח, והוא חוסך בזמן יקר. לכן בכל מצב שבו הדבר אפשרי – מומלץ להשתמש באפשרות של שליטה מרחוק.