טכנאי מחשבים שרתים ורשתות

אחד מהשירותים החשובים והעיקריים בהם א.מ. מחשבים מתמחה הוא מתן שירות טכנאי מחשבים שרתים ורשתות תקשורת אשר מתחיל משלב הקמת העסק ופגישה עם הלקוח אשר מעוניין להקים עסק חדש ובחינה מעמיקה של הצרכים והדרישות שלו מרשת התקשורת שלו לצורך מתן פתרון הולם הן מבחינת ביצועים והן מבחינת עלויות תפעול,עלויות תחזוקה ועלויות רכישה.

לא כל עסק זקוק לשרת ייעודי ולעיתים הפתרון הנכון כלל אינו מצריך רכישה של ציוד יקר לרכישה ויקר לתחזוקהץלעיתים יספיק מספיק מחשב שולחני סטנדרטי כדי לספק את צרכי העסק תוך  כדי חיסכון משמעותי בהוצאות.

א.מ. מחשבים מתמחה במתן פתרונות של הקמת שרתים משלב האיפיון עד שלב ההתקנה עם אחריות מלאה לתקינות ואמינות המערכת לאורך זמן וכמו כן הבטחה לקבלת פתרון הולם לדרישות הלקוח.אנו מתמחים בשרתי קבצים שרתים וירטואלים ושרתים פיזיים בד בבד עם מתן פתרונות כגון שרתי EXCHANGE שרתי דואר , שרתי קבצים ואפילו שרתי הדפסה ייעודיים ושרתי גיבוי.

יש לך כבר עסק קיים ואיש המחשבים שלך לא עומד בדרישות שלך? א.מ. מחשבים מתחייבת לתת לך פתרון הולם מקצועי מהיר והכי חשוב אמין לכל דרישה או בקשה בתחום השרתים. בין אם מדובר בתחזוקה של שרת קיים כולל למידה של המערכת הקיימת לפרטי פרטים ולאחר מכן בחינת המערכת ומציאת המלצות לשיפור המערכת והשרת במידה ויש.במידה והשרת ישן מדי ואנו חוששים לשלום המידע או לעבודה תקינה של המערכת ,תחילה נבצע גיבוי נתונים מלא למערכת חיצונית כדי להבטיח הגנה על המידע ונבחן כיצד לבצע שידרוג למערכת תוך השבתה מינמלית של המערכת ותוך שמירה על קונסיסנטיות המערכת לאחר השדרוג.

מעוניין שנבחן את הרשת או את השרת שברשותך או מעוניין להקים עסק חדש? צור איתנו קשר ע”י לחיצה על כפתור פתיחת קריאת שירות חדשה בפינה השמאלית העליונה של האתר ונשמח לחזור אליך בהקדם על ידי טכנאי מחשבים שרתים ורשתות אשר יספק לך מידע נוסף