מי אנחנו

א.מ. מחשבים, טכנאי מחשבים מקוון, הוקמה בסוף שנת 2005 ע”י איתי מרסיפר,בוגר הפקולטה למדעי המחשב בטכניון, בראש ובראשונה כדי לתת לך, הלקוח, את כל מה שתבקש. אצלנו השירות, האמינות והמקצוענות נמצאות מעל לכול וכל זאת בכדי להגיע לחזון שלנו והוא לקוח מאושר. אצלנו לא תקבל לא.

אנחנו עוסקים בכל תחום הקשור למחשבים, לדוגמא, יש לנו שירותיטכנאי מחשבים און-ליין, תיקון מחשבים מקוון, וגם כאשר מדובר בפרויקטים מיוחדים וחד-פעמיים אנו מוכנים תמיד ללמוד ולהשקיע מאמצים כדי לתת לך שירות לא רק טוב, אלא הטוב ביותר! כל מה שנותר זה רק לבקש.

א.מ. מחשבים, טכנאי מחשבים מקוון, מציעה מגוון רחב של שירותים, החל משירותים ללקוחות פרטיים ועד מפעלים, מוסדות וארגונים גדולים. אנו בא.מ. מחשבים מתמחים במתן הפתרון הנכון בזמן הנכון ובקונפיגורציה הנכונה לקבלת תוצאה אידאלית הן מבחינת עלות והן מבחינת תועלת.

א.מ. מחשבים, טכנאי מחשבים מקוון, מבינה כי הזמן שלך הוא המצרך החשוב ביותר ולכן הקמנו אתר זה. שירות התמיכה המקוון הינו שירות יחיד במינו בישראל ונחשב למתקדם טכנולוגית בכל העולם וזאת בזכות ביסוס האפליקציה על מערכת מהמתקדמות והבטוחות ביותר בעולם. השירות בא לתת מענה מהיר, נוח וזול לתקלות תוכנה למיניהן שכיום מהוות חלק ניכר מתקלות המחשוב. כל זאת ללא צורך בהתקנת אפליקציות חיצוניות.

לקוחותינו כבר יודעים שהם תמיד במקום הראשון. אבל תמיד יהיה שם מקום גם בשבילך.

נשמח לראותך בין לקוחותינו המרוצים.

איתי מרסיפר 

מנכ”ל א.מ. מחשבים