סבא שלי המחשב וטכנאי מחשבים

סבא שלי והמחשב

יש לי סבא מיוחד שאני מאוד אוהבת. הוא ניצול שואה שתמיד מסתכל באופן חיובי על החיים. לאחרונה הוא החליט שהוא רוצה להעלות על הכתב את סיפור החיים המיוחד שלו, איך הצליח לברוח מהנאצים ולעלות לבד לישראל ולהקים כאן משפחה. הצעתי לו שאשב איתו ואכתוב את הסיפור שלו אבל הוא החליט שהוא רוצה לעשות את זה לבד, שזו הזדמנות בשבילו גם ללמוד לעבוד על המחשב, נכון? אף פעם לא מאוחר מידי.. אמרתי לכם שהוא איש מיוחד.

סבא למד והתחיל לעבוד על המחשב

הזמנתי בטלפון מחשב חדש לסבא ובאתי אליו בסוף השבוע כדי ללמד אותו לעבוד עליו. לא שכחתי להתקין עליו אנטי וירוס וסבא אמר לי – על הכול את חושבת, טוב שאת יסודית! מאז אני מתקשרת אליו פעם ביום כדי לשאול איך מתקדם ואיך הולך…. עד שיום אחד סבא התקשר אלי ונשמע מבולבל. הוא לא מבין מה קורה, המסך כחול, הוא מפחד שכל מה שהוא כתב ירד לטימיון, הוא נשמע לי מדוכא ועצוב. איך שכחתי ללמד אותו לעשות גיבוי? אוי ואבוי, ומה אם כל החומר שהוא כתב בשבוע האחרון נעלם ?

טכנאי מחשבים בחיפה

שאלתי את הבחורה שיושבת לידי בעבודה אם היא מכירה טכנאי מחשבים טוב והיא המליצה לי על טכנאי מחשבים בחיפה מצוין. התקשרתי אליו ובאמת הוא נשמע אדיב ונחמד. הוא הבטיח להגיע לסבא בערב כי אני רציתי להיות נוכחת. מיד אחרי העבודה הגעתי לסבא ולמטה פגשתי את הבחור… דייקן שחבל”ז. וגם חתיך! הוא פתח את המחשב של סבא ואמר לי שהאנטי וירוס שהתקנתי לא הותקן כמו שצריך ויש במחשב של סבא וירוס. אמרתי לו שהוא חייב לטפל בזה והוא הרגיע אותי ואמר אל תדאגי, יהיה בסדר.

הוא תיקן את התקלה

לא האמנתי שהוא יצליח אבל אחרי חצי שעה של עבודה, של הקלדות, של כל מיני מילים מסובכות באנגלית פתאום המסך של סבא חזר ואיתו האור לעיניים של סבא. החיוך נמתח לו על הפנים והוא אמר לו בחורצ’יק, אני כל כך מעריך את העבודה שלך, החומר על המחשב הזה מאוד חשוב לי. טכנאי המחשבים התעניין על מה שסבא כתב וישב שעה שלמה והקשיב לו. עוד לא ראיתי בחור כל כך מיוחד.

טכנאי המחשבים בחיפה ואני

אתם בטח מנחשים שהיום אנחנו זוג ואתם צודקים… טכנאי המחשבים שקוראים לו נועם לקח את הטלפון שלי והתחלנו לצאת בקביעות, סבא מאוד שמח – יש לו טכנאי מחשבים בחיפה אישי…. אנחנו במשפחה מסודרים – נועם מטפל לנו בכל המחשבים בבית וכולם מרוצים ממנו וממני, שמצאתי אותו!!! אני רואה איזה שירות מדהים נועם נותן ללקוחות שלו, הוא עונה להם בסבלנות בטלפון, מנסה להדריך אותם (בחינם) לפתור את הבעיה, אם הם לא הצליחו הוא קובע איתם פגישה ותמיד מקפיד להגיע על הדקה! עמידה בזמנים, מקצועיות ואדיבות הם במקום הראשון אצלו. וזה מה שאני כל כך מעריכה בבחור שלי.