סטארט אפ האם ניתן לפתח מחשב שלא מצריך ביקור טכנאי מחשבים ?

סטארט אפ- האם ניתן לפתח מחשב שלא מצריך ביקור טכנאי מחשבים?

חיפוש אחר מחשב אמין

בשנים האחרונות בהן המחשב הפך לכלי עבודה של רבים הם מחפשים אחר מחשב אמין. מה הכוונה? מחשב אשר עובד ואינו קורס. במקרה בו המחשב קורס, מזמינים תמיד טכנאי מחשבים אשר מגיע עם הציוד ומתקן את המחשב.

החיפוש אחר מחשב איכותי מתחיל בשל העובדה כי אנו מאחסנים כמות רבה של מידע ולכן יש צורך בשמירה על המחשב. בחיפוש אחר טכנאי מחשבים כדאי לדעת כי מדובר במשימה מורכבת היות ושוק התיקונים נחשב לשוק בו ניתן למצוא מאות טכנאי מחשבים. מכאן, חשוב מאד לבחור את הטכנאי המקצועי ביותר. אם תנסו לתקן את התקלות בכוחות עצמכם לא בטוח כי תמצאו את המחשב שלכם עובד לאחר מכן. כולנו מכירים בחשיבותו של טכנאי, אך מה היה קורה אילו היה ניתן להמציא סטארט אפ ובו אין צורך בביקור של טכנאי מחשבים?

 סטארט אפ מתקדם – תיקון ללא הזמנת טכנאי מחשבים

כולנו מכירים את הסיטואציה בה התקלקל לנו המחשב ואז פונים לאיש מקצוע כמו טכנאי מחשבים. נשאלת השאלה האם לנוכח התקדמות סטארט אפ ברחבי העולם ניתן לפתח גם מחשב שאינו כולל ביקור של טכנאי אלא יכול לתקן את עצמו.

אמנם זה נשמע משונה, אך מדענים באוניברסיטה בלונדון הצליחו לעשות זאת. מה הכוונה? הם הצליחו לפתח מחשב מיוחד המתקן את עצמו ואינו קורס לנוכח תקלות. אותו מחשב יכול לתכנת את עצמו באמצעות תיקון של פגמים. לפי אותם מפתחים, מדובר במחשב שאינו קורס.

כיצד מתרחשת קריסה

אותו פיתוח סטארט אפ נחשב לבשורה משמחת במיוחד עבור מי שתמיד זקוק לשירותיו של טכנאי מחשבים. תארו לכם כי אתם יושבים בבית וזקוקים לתיקון דחוף והטכנאי אינו יכול להגיע? במקרה הזה, אתם נאלצים לחכות ליום המחרת אך לא במקרה של מחשב אשר יכול לתקן את עצמו. אותו מחשב מסוגל לשמור על מערכות שונות. אותה קריסה אשר בעקבותיה אתם מזמינים טכנאי מחשבים מתרחשת כאשר אותן הוראות המבוצעות בסדר מסוים נעצרות, מה שמוביל לקריסה. לעיתים המערכת יודעת לתקן את עצמה אך ישנם מקרים בהם מערכת ההפעלה קורסת.

מה היווה את ההשראה

לשאלה האם פיתוח סטארט אפ יכול להציל מיליוני אנשים אשר זקוקים לשירותיו של טכנאי מחשבים? לפי אותם חוקרים, התשובה היא כן. אותם חוקרים מהאוניברסיטה פיטר בנטלי וכריסטוס סקלריו טוענים כי הם מעוניינים להביא את המחשב למצב בו נמצאים בני אדם. מה הכוונה בני אדם אינם קורסים כאשר מתרחשת בעיה זאת מכיוון שאותן פקודות אשר מגיעות למוחם של בני אדם שונות בהשוואה לפקודות במחשב. מה יקרה בעת הפיתוח? אותו מחשב לא יקרוס כמו שקורה עכשיו אלא ימשיך לעבוד בלי להיות תלוי בגורמים שונים, זאת כי כל מערכת תהיה בעלת זכרון נפרד מה שלא יוביל לקריסה כללית של המערכות.