סיפור על טכנאי מחשבים

סיפור על טכנאי מחשבים

מעבדת מחשבים גדולה

אנחנו רוצים לספר לך על מעבדת המחשבים הגדולה ביותר באזור הצפון. הכול התחיל כשלמדנו ביחד חמישה בחורים במכללה, במסלול של הכשרה כטכנאי מחשב. גילינו שאנחנו מתגוררים כולם בחיפה, שאנחנו רוצים לעבוד ולהתקדם בתחום ולחולל בו מהפיכה. במשך כמה שנים עבדנו באופן עצמאי ושמרנו על קשר. החלפנו דעות מקצועיות, המלצנו על עדכונים בתחום, נתנו גיבוי אחד  לשני בעבודה – כשאחד מאיתנו היה עסוק, שני הלך ללקוח.

מחליטים לעבוד ביחד

עם הזמן גם הנשים הכירו, המשפחות התקרבו והסתדרנו מצוין ביחד. באחת השבתות נפגשנו בבית של אחד מאיתנו ושחר אמר – למה שלא נשלב כוחות ונפתח חברה כולנו? למה לעבוד בנפרד? נעבוד ביחד וככה הלקוחות שלנו יוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר. מאוד התלהבנו והתחלנו לחפש מקום כדי להקים בו את החברה. מצאנו מקום מצוין בחיפה, קרוב למרכז עסקים גדול. שניים מאיתנו עברו לנהל את המשרד ושלושה תמיד בשטח, כדי לקבל קריאות ולהגיע ללקוח.

הלקוחות אהבו את הרעיון

עדכנו את הלקוחות שלנו על האיחוד והבטחנו להם להמשיך ולהיות זמינים תמיד. כשאנחנו מקבלים קריאה מלקוח אחד מאיתנו מגיע אליך בזמן קצר. אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל טכנאי מחשבים בחיפה אדיב, מקצוען ונחמד. אם יש צורך הטכנאי ייקח את המחשב שלך למעבדה ושם יבדקו אותו ויסדרו לך אותו כמו שצריך, ותמיד יתקשרו אליך לפני התיקון כדי לעדכן מה צריך לעשות ומה המחיר. אחרי התיקון יחזירו לך את המחשב הביתה בדיוק בזמן שנקבע. לא על ידי שליח אלא על ידי אחד מטכנאי המחשבים בחיפה שלנו, שיישב אתך ויסביר לך בדיוק מה התקלה שהייתה במחשב שלך.

התרחבנו ואנחנו נותנים שירות גם לחברות עסקיות

אחרי כמה שנים אנשים התחילו להמליץ עלינו והתחלנו לעבוד גם עם החברות העסקיות שיש בחיפה, ויש כאלה הרבה. יש לנו לקוחות קבועים עם חוזי שירות שנתיים. אנחנו מחויבים שהמחשבים במקום העבודה שלך יהיו מוגנים, מסונכרנים ומגובים כמו שצריך. אנחנו מתחייבים להגיע אליך תוך זמן קצר ולתת לך את השירות הטוב ביותר כדי לפתור לך את הבעיה. אין מצב שתהיה לך תקלה במחשבים ותישאר ללא מענה. תמיד אחד מאיתנו יגיע, יפתור לך את הבעיה ואם צריך ייקח את המחשב למעבדה כדי לוודא שהפתרון הוא המתאים עבורך.

ומה התכניות לעתיד?

מעבדת המחשבים שלנו גדלה ואנחנו שוקלים גם לפתוח סניף בקריות. הטלפון לא מפסיק לצלצל כי טכנאי המחשבים שלנו הם מהשורה הראשונה. אנחנו מעסיקים בוגרי מסלול מוסמכים מהמכללות, שעשו את אותו המסלול שאנחנו עשינו, עם כל הקורסים, עבודות הגמר והתעודה. אנחנו לא מתפשרים על שירות טוב ומקצועי. תמיד תקבל אצלנו מענה טלפוני ונתאם עבורך טכנאי מחשבים שיגיע בדיוק בזמן ויפתור לך את הבעיה באדיבות וביעילות.