עצות גיבוי למחשב מאת טכנאי מחשבים בחיפה

עצות גיבוי למחשב מאת טכנאי מחשבים בחיפה

טכנאי מחשבים הוא בעל מקצוע שהמומחיות שלו היא מחשבים. הטכנאי יכול לטפל בבעיות שונות של המחשב שלכם אך לא רק. הידע של הטכנאי יכול להיות יעיל מאד ולא פעם לחסוך עוגמת נפש משימוש לא נכון עם המחשב או אובדן מידע. בכתבה זו ימליץ טכנאי מחשבים בחיפה כיצד לשמור על המידע שנמצא במחשב כך שגם אם הוא יתקלקל התכנות והקבצים החשובים באמת יישמרו.

גיבוי בכונן חיצוני

היום פשוט מאד לגבות את כל המידע הנדרש על כונן חיצוני. טיפ של טכנאי מחשבים בחיפה לגיבוי המידע הוא לרכוש כונן חיצוני או דיסק און קי המתחבר אל המחשב דרך USB ולשים עליו (או גם עליו) את החומר החשוב. במקרה של כונן חיצוני אפשר למצוא כונן שיכול להכיל חומר רב ובמקרה של דיסק און קי לרוב הוא יהיה קטן יותר מבחינת כמות החומר שאפשר לשים עליו אך הוא נחשב לאמצעי נוח מאד כדי לגבות עליו מידע.

גיבוי על גבי הענן

הענן הוא כבר מזמן לא רק מה שאנו רואים בשמיים והיום כמעט כל אחד מודע לכך שאפשר לשים מידע על גבי הענן, גם אם הוא לא יודע איך לעשות זאת. היום ישנם שלל פתרונות של גיבוי המידע שנמצא על המחשב בענן כאשר חלק מהאפשרויות הן אפשרויות חינמיות וחלק בתשלום. מי שרוצה עזרה בבחירת הפתרון הטוב ביותר עבורו ועבור המידע שברשותו יכול לפנות אל טכנאי מחשבים בחיפה להדרכה והתאמת הפתרון הטוב ביותר.

פתיחת בלוג לתמונות או טקסט

היום כל אחד שרוצה בכך יכול להחליט לפתוח בלוג והוא לרוב יהיה חינמי לחלוטין ולרוב גם ללא כל הגבלה על העלאת מידע. הדבר טוב למי שלא אכפת לו אם עוד אנשים ייחשפו למידע שהוא מעלה. מי שרוצה להעלות תמונות לאוויר או קבצים כתובים (כמו למשל יומן שהוא לא אישי בלבד), יכול לפתוח בלוג ותוך זמן קצר לדאוג לכך שכל המידע החשוב לו יהיה באינטרנט. כמובן, יש לכך יתרונות רבים נוספים כמו למשל חלוקת מידע עם אנשים קרובים (אפשר לשלוח לסבא וסבתא את כתובת הבלוג וכך הם יכולים להתעדכן באופן שוטף בתמונות של הילדים).

בצורה זו כל מה שעולה לאינטרנט נשמר ללא כל קשר למצב של המחשב או למיקום שלכם. עם זאת, אופציה זו טובה רק למי שמוכן לחלוק את המידע שיש לו עם אנשים אחרים.

לשחזר את המידע שאבד

אובדן המידע שנמצא על המחשב לא חייב להיות גזירה משמיים. אחת הסיבות לכך שאנשים מגיעים אל טכנאי מחשבים בחיפה היא לצורך שחזור חומר ומידע שהיה על המחשב ושנמחק בטעות או נפגע. לא בטוח שהטכנאי יוכל לעזור בכל הפעמים אך ישנו סיכוי שהוא יצליח להציל את המידע שאבד.