קניות אונליין

משפחה עם ילדים מבזבזת זמן רב בקניות מצרכים לבית. שלא נדבר על תקופות בהן אתם מארגנים מסיבת יום הולדת. זה מתחיל מרגע התכנון – מתי ללכת, איך נחליף מכוניות (במידה ויש רכב אחד), מי ילך, ללכת עם הילדים או רק עם אחד מהם. בשלב הביצוע אתם נוסעים למקום ומכיוון שאתם רוצים לקנות במחירים סבירים, אתם יוצאים אל אזור התעשיה של העיר, במקרה הטוב אינכם נתקלים בפקקים. הגעתם. עכשיו צריך לחפש חניה – מצאתם. עכשיו לקחת עגלה, להוציא את הילדים מהרכב. נכנסתם, פיזרתם עוד שעה – שעתיים מחייכם על קניות וכך אתם עושים לפחות פעמיים בחודש. בסיום, לא לפני שעמדתם בתור, אתם צריכים לסחוב את העגלה מלאת המוצרים, להעמיס על האוטו וכ”ו וכ”ו. לא לשכוח שנותר לסדר את המצרכים בבית במקומם. לא נשמע לכם מוגזם?!

קניות מקוונות

לכל רשת מזון גדולה, המכבדת את עצמה ומתקדמת עם הזמן, יש קניות דרך אתר האינטרנט של הרשת. לפני הקנייה הראשונה אתם מתבקשים למלא שאלון סטנדרטי – שם, תאריך לידה, ת”ז, מייל, טלפון וכד’.

בנקודה זו אתם נכנסים לעמוד המכיל את קטלוג המוצרים ובו קטגוריות שונות, בדיוק כמו בסופר עצמו: משקאות, יין ישראלי, בשר ודגים, מוצרי חלב, מוצרי ניקיון ואפילו מכונת קפה וכד’. תוך שאתם עוברים על המבחר, אתם בוחרים את הפריטים הרצויים ע”י הקלקה עם העכבר וסל הקניות המקוון שלכם מתעדכן עם כל קליק, כאשר תוך כדי כל התהליך תוכלו להסיר או להוסיף מוצרים. את המשלוח תקבלו עד ביתכם בשעות מוגדרות מראש.

יש קדמה – יש זמן

אם גם אתם עובדים חמישה ימים בשבוע או יותר, סימן שגם אתם יכולים להנות מיתרונות הקדמה הטכנולוגית. כמות השעות שאנו עובדים מותירה לנו מעט זמן ליהנות מהמשפחה, במקרה הטוב שעתיים – שלוש ביום, שלא לדבר על עצמינו. אם נוכל להרוויח עוד 12 שעות בחודש הרי זה יותר זמן פנוי משיש לנו ביום אחד! אנשים רבים כבר אימצו את השיטה, כי פשוט אין להם די זמן לקנות בדרך הישנה והרי גם אין צורך.

בעלי רשתות המזון  וטכנאי מחשבים הבינו כבר מזמן שהפינוק האמיתי לא טמון בגודל או בנקיון הסניף, בתאורה או במספר הקופות, אלא באתר אינטרנט ידידותי. במה הוא ידידותי? הוא מאפשר למשתמש גישה לכל הפריטים שעל המדף בסופר הרגיל, מכיל מנוע חיפוש למוצרים במידה ולא מצאתם, רשימת הקניות שלכם נשמרת גם לפעם הבאה כך שהזמן שהשקעתם בקנייה הקודמת לא מתכלה בבואכם להזמין שוב, האתר מציע לכם מבצעים המתאימים לסל הקניות שלכם או שירותי טכנאי מחשבים המתאימים לכם באופן הטוב ביותר.

במה חסכנו?

הזמן שלנו במקום העבודה נמדד בתפוקה ובתועלת. קניית המצרכים בסופר לוקחת לנו כחצי – שני שליש מהזמן שאנו משקיעים בתהליך כולו, מרגע ההחלטה ועד ההגעה לביתנו. תהליך זה אינו יעיל, כיוון שבדרך אנו מתמודדים עם רבדים רבים שאינם קשורים בתהליך הקנייה עצמו. או במילים אחרות, חסכנו עייפות, התרוצצות, עמידה בתור, חיפוש חנייה, קצת דלק, עד 12 שעות בכל חודש, וכן קנינו בצורה חסכונית וממוקדת יותר.