שירות טכנאי מחשבים לבית הלקוח

כיום,כאשר חלפו מן העולם הימים בהם מחשב היה נוכח אך ורק במקום העבודה לצורך שימושים משרדיים כאלה ואחרים הפך המחשב להיות חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו בין אם בעבודה,ברכב,בתור לקופת חולים ואפילו במטוס.עוד ועוד מחשבים ומכשירים ממוחשבים נכנסים לחיינו.בעבר שירות טכנאי מחשבים היתה נחלתם של עשירים ושל עסקים אשר יכלו להרשות לעצמם לקרוא לטכנאי מחשבים ולשלם על עלויות התיקון הגבוהות אשר היו נהוגות בשל העלויות הגבוהות של הרכיבים.אולם כיום כאשר רכיבי המחשוב כבר נהיו מוצרים זולים בהרבה מאשר היו בעבר וכאשר המחשב הביתי תפס חלק כל כך חשוב מהווית היום יום ובכלל ממי שאנחנו ומהאופן בו אנו מתנהלים יום יום.מתחייב מן המציאות כי אחת לתקופה נידרש לשירות טכנאי מחשבים לבית אשר יעזור לנו לבצע תחזוקה נכונה ופתרון תקלות במידת הצורך.

שירות טכנאי מחשבים לבית הוא חלק אינטגרלי מהיותנו בעלים של מערכת מחשב בין אם מדובר בסמארטפון,טאבלט או מחשב נייד הדבר כרוך בביצוע פעולות תחזוקה ופתרון תקלות בין אם באופן עצמאי או בין אם מדור בקריאה לשיורת טכנאי מחשבים לבית הלקוח אשר יסייע לנו בפתרון התקלה והתחזוקה השוטפת.

היתרונות של שירות טכנאי מחשבים לבית הלקוח הינם ברורים שכן מן הלקוח נמנע הצורך בגישה לנותן השירות וסחיבה של המחשב הביתי עד למעבדה,המתנה של מספר ימים ואיסוף מחדש של המחשב כך שבמהלך התהליך האינטראקציה עם הלקוח היא מינימלית ולכן סובלת מרמת שביעות רצון נמוכה יותר שכן לעיתים הלקוח לא ידע לתאר באופן מדויק ומפרוט את צרכיו מא-ת שכן אינו בקיא או שמא אינו זוכר את כל שעל ליבו.

שירות טכנאי מחשבים לבית הלקוח כבר אינו נחלתם של עשירים בלבד אלא שירות נגיש ונוח לכל לקוח ולכל כיס שכן ההפרש בין עלויות הבדיקה במעבדה אל מול שירות טכנאי מחשבים לבית הלקוח אינו עולה על 10% ברוב המקרים ללא כל התחשבות בעלות הוצאות הדלק במידה והייתם לוקחים את המחשב למעבדה בעצמכם.

א.מ. מחשבים מעניקה שירותי טכנאי לבית הלקוח ושירות טכנאי מחשבים במעבדה במחירים הוגנים ובזמינות מירבית אשר תוכל להינות ממנה בהקדם ע”י פנייה לטלפון 072-2119600 או לחיצה על כפתור פתיחת קריאת שירות לטכנאי מחשבים בצדו השמאלי העליון של המסך