מסך כחול

מקום עבודה עם הרבה מחשבים

אני מנהל במחלקת מכירות בחברה שעוסקת במוצרי אלקטרוניקה. יש לנו אלפי מוצרים באתר האינטרנט שלנו, עשרות אנשי מכירות, אנחנו מחלקה עמוסה עם הרבה עבודה. הדבר החשוב לי ביותר הוא שכולם יהיו מעודכנים. איש מכירות בשטח יכול לבדוק באתר שלנו מה הזמינות של מוצר, כולם מעודכנים בו זמנית על מכירה וככה אני יכול לוודא שכל אנשי המכירות שלי בשטח מעודכנים ומסודרים כדי לעשות את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.

קטסטרופה,מסך כחול

יום אחד אני מגיע לעבודה, מתיישב במשרד שלי, מדליק את המחשב ורואה לפני מסך כחול… אוי לא, איך זה יכול להיות? לפני חצי שנה החלפנו את כל המחשבים בחברה והבטיחו לי שהכול יעבוד פיקס, עשינו גיבוי יום יומי ועבדנו בדיוק לפי ההוראות. תוך שנייה הטלפון שלי צלצל וקיבלתי מליון הודעות מאנשי המכירות בשטח. הם אובדי עצות, לא יכולים להיכנס לאתר, לא יכולים להראות מוצרים ללקוחות, אי אפשר לעקוב אחר ההזמנות, ממש קטסטרופה.

מה עושים?

התקשרתי לחנות והם אמרו שיוכלו לשלוח לי נציג שלהם למחרת. על מה אתם מדברים שאלתי אותם, זה דחוף! והם אמרו זה השירות שלנו, אי אפשר מהרגע להרגע. עובד שלי המליץ על טכנאי מחשבים בחיפה, שישר ענה לי בטלפון והבטיח להגיע תוך חצי שעה. בדיוק אחרי חצי שעה נכנס בדלת בחור צעיר, נחמד וענייני. הוא אמר לי שמישהו כנראה חיבר לרשת שלנו בעבודה את המחשב הנייד שלו והדביק את כל המחשבים שלנו בווירוס. מסתבר שהמוכרים בחנות המחשבים לא עדכנו אותי שהאנטי וירוס מוגבל בזמן ולכן המחשבים שלנו היו לא מוגנים….

טכנאי המחשבים בחיפה נתן שירות מדהים

לא האמנתי שאפשר לקבל כזה שירות בזמן קצר, בכזו מקצועיות ואדיבות. טכנאי המחשבים בחיפה התקין בכל הרשת שלנו אנטי וירוס מקצועי, בדק שהאתר עולה כמו שצריך, וידא שכל המוכרים בשטח מסונכרנים ואמר לי שזהו, אפשר לצאת שוב לדרך. מרגע שגילינו את התקלה ועד שחזרנו לעבודה עברה בסה”כ שעה וחצי. כזה שירות טוב לא קיבלתי בחיים!

מי זה טכנאי המחשבים הזה?

הזמנתי את הבחור לקפה והתעניינתי איפה הוא למד. הוא סיפר לי על מסלול ההכשרה שלו במכללה, על הקורסים שלמד ועל עבודת הגמר שלו. התרשמתי שמדובר בטכנאי מחשבים מהשורה הראשונה וסגרתי איתו חוזה שבו הוא האחראי הבלעדי על תקינות המחשבים בכל המחלקה שלנו. מנהלי המחלקות האחרות שמעו על הסיפור ותוך חודשיים הוא קיבל את האחריות על המחשבים של כל החברה. כולם מרוצים ממנו מאוד – הוא מגיע באופן קבוע לבדוק את המחשבים, את הרשת, את הגיבויים, נותן שירות, זמין בטלפון כל הזמן ותמיד יש לו זמן לענות על שאלות. טכנאי המחשבים שלנו הוא אדיב, מקצוען ובחור נחמד מאוד, מזל שהמליצו לי עליו ושקיבלנו את ההזדמנות לעבוד איתו.